AK Parti Yozgat Belediye Başkan Aday Adayı Taner Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında esnaf, vatandaş ve STK ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Yıldız, vatandaşlarla samimi diyalog kurarken, talep ve beklentilerini dinliyor.
Yıldız, yoğun geçen seçim çalışmaları çerçevesinde  çarşı merkezi ve mahalleleri de gezdi. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Yıldız, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. 
Belediye Başkan Aday Adayı Yıldız, ziyaretler kapsamında işçi pazarı ve  esnaflarla da bir araya geldi.
Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Yıldız, vatandaşlarla sohbet etti.
Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Yozgat’ı adım adım gezdiklerini belirterek, gittikleri her yerde teveccühle karşılandıklarını kaydetti. Yozgat’a hizmet için çıktıkları bu yolda gördükleri ilgi, alaka ve samimiyetin kendilerine güç verdiğini belirten Yıldız, tüm vatandaşlara teşekkür etti.
Ziyaretleri değerlendiren Yıldız, “Siyasi ve bürokratik tecrübelerimi  hizmet için aktarmak istiyorum.  Esnaflarımızı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledik. Yozgatlıyım, Gerek ticari hayatımla, gerek siyasi hayatımla gerekse bürokrasi tecrübemle Yozgat’ın en ince noktalarına kadar ihtiyaçlarını en iyi bilenlerdenim. Maksadım kaybedeni olmayan bu süreçte hizmet aşkıyla şehrimize en iyisini yapabilmektir. Bu görevi ziyadesi ile yapabileceğime inancım tamdır” dedi.  ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi