Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık yönetimi topluluğu Sağlık Yönetimi Topluluğu Akademik Başkanı Dr.Öğretim Üyesi Durmuş Gökkaya başkanlığında Üniversite Sağlık Yönetimi Topluluğunun hazırladığı “60.Yılında Sağlık Yönetimi” konulu konferansta Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, SPV Direktörü Utku Çağatay Dinler ve İSS Yozgat İşletme Müdürü Özlem Altın Sağlık Yönetimi öğrencilerine deneyimlerini anlattılar.  
Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans Salonunda düzenlenen konferans Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tansel Hacıhasanoğlu’nun konuşmasıyla açıldı. Daha sonra Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Doç.Dr. Fatih Şantaş bölüm hakkında genel bilgiler verdi. 
Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, konuşmasında Hastane hakkında genel bilgiler verdi. Sağlık Yönetimi bölümü öğrencilerinin hastanelerde çalışma durumları hakkında bilgi verirken öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtladı. 
Konferansa konuşmacı olarak katılan SPV Direktörü Utku Çağatay Dinler ve İSS Yozgat İşletme Müdürü Özlem Altın ise Şehir Hastanelerindeki Kamu-Özel ortaklığı hakkında ayrıntılı bilgiler verirken, çalışma sistemlerini anlattılar. 
Konferans, Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Yönetimi Topluluğunun hazırladığı tiyatro gösterisi ve müzik dinletisi sonlandı.
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi