Yozgat Bozok Üniversitesi ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) arasında “İhtisas Akademi Projesi” işbirliği protokolü imzalandı.
TÜGVA İl Başkanı Ubeydullah Şahan, İl Teşkilat Koordinatörü İbrahim Aslan ve Akademik Danışman Öğr. Gör. Samet İşbilen Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar’ı makamında ziyaret ederek işbirliği protokolünü imzaladı.
Yozgat Bozok Üniversitesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yozgat İl Başkanlığı arasında, öğrencilerin akademik ve entelektüel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla geliştirilen 'İhtisas Akademi Projesi' çerçevesinde iş birliği protokolü Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar ve TÜGVA İl Başkanı Ubeydullah Şahan arasında  imzalandı.
Protokol kapsamında üniversite öğrencilerinin akademik gelişimlerine devam ederken
entelektüel gelişimlerine, bilgi birikimlerine katkı sağlamak, sosyal farkındalık
geliştirmelerine, sektör ve akademiden alanında uzman isimlerle bir araya gelerek etkin iş birliği oluşturmalarına olanak sunmak amacıyla TÜGVA tarafından planlanan “İhtisas Akademi Projesi”, Yozgat Bozok Üniversitesi ve TÜGVA Yozgat İl Temsilciliği iş birliğinde yürütülecek.
TÜGVA Yozgat İl Başkanı Ubeydullah Şahan  , İhtisas Akademi Projesinin gençler için önemli bir çalışma olduğunu söyledi. Şahan, "Bu projedeki amacımız, gençlerimizin ders saatleri dışında akademik ve entelektüel gelişimlerine katkı sağlamaktır. 
Gençlerimizin yoğun ilgi gösterdiği bu projede bizim esas gayemiz gençleri alanında uzman kişilerle ve akademideki önemli isimlerle bir araya getirmektir" dedi. 
                     HABER MERKEZİ 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi