Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Belediye Başkan adayı Ömer Açıkel, Mahalle toplantılarında Partilerinin ve kendisinin iddiasını net bir şekilde ortaya koydu. MHP’nin Belediyecilik anlayışının Türkiye’nin her bölgesindeki başarılarının tescilli olduğunu belirten Açıkel, “Partimizin seçim sloganına uygun projeler hazırlayarak Yozgat insanına her alanda beklediği hizmetleri sunacağız” dedi. 
Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen toplantılar kapsamında önceki gün Tuzkaya Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Belediye Başkan adayı Ömer Açıkel, hem projelerini açıkladı hem de 31 Mart seçimleri öncesinde destek istedi. 
ÖZBE ÖZ YOZGATLIYIZ
Yozgat’ı çok iyi tanıdığını, sorunlarını ve çözümlerini çok iyi bildiğini, ona göre de projelerini birer birer hazırladıklarını ifade eden Açıkel, kendisinin de Yozgat çocuğu olduğunu hatırlattı. Eskipazar’da doğup büyüdüğünü, gençlik yıllarının geçtiği şehrinin insanlarının çok daha iyi hizmete layık olduğuna vurgu yapan Açıkel, “Yozgat’ın kaybedecek vakti yok. O nedenle denenmişlere değil de; Yozgat için gecesini gündüzüne katacak, Yozgat’ı özellikle imar açısından yeniden inşa edecek bu kardeşinize şans verin” dedi. 
HER ALANDA ÖNEMLİ 
PROJELERİMİZ VAR
Yozgat insanının en iyisine layık olduğunu belirterek hizmet standardını yükseltmenin, akılcı , kısa ve uzun vadede projelere imza atmanın önemine dikkat çeken Açıkel, her alanda ciddi projelere imza atacaklarını söyledi. Çamlık için hazırladıkları projenin hayata geçmesiyle, şehrin sadece turizm açısından değil ekonomik olarak da önemli kazanımlar elde edeceğine dikkat çeken Açıkel, diğer projelerini ve getirilerini de mahalle halkına tek tek anlattı. Tuzkaya Mahalle sakinleri tarafından sıcak şekilde karşılanan ve büyük ilgi gören Açıkel, Partilerinin seçimlerden galip çıkacağına olan inancını dile getirerek bitirdiği toplantıda vatandaşların vereceği desteğin şehrin kaderine direkt etki edeceğinin asla göz ardı edilmemesini istedi.
MHP adayı Açıkel hayata geçirecekleri projelerle Yozgat’ı her alanda yaşanır bir şehir yapacaklarını söyledi
YOZGAT İÇİN CANLA BAŞLA
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Ömer Açıkel, seçim çalışmaları kapsamında kurum ve bazı sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, yöneticileri ve çalışanları ile hasbihal etti. Seçimlerin Yozgat’ın geleceği için önemine dikkat ettiği ziyaretlerinde kısa ve öz şekilde projelerini dile getiren Açıkel gördüğü yakın ilgiye, seçilmesi halinde layık olmak için çaba sarf edeceklerini ifade etti. 
31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız veren ve neredeyse dur durak bilmeyen MHP Başkan adayı Ömer Açıkel, kurum ve kuruluşları ziyaret ederek işçilerle görüştü, bazı STK’lara yaptığı ziyaretlerde de Yozgat’a dair önemli açıklamalar yaptı. 
Yozgat İl Özel İdaresi ek hizmet binasını ziyaret ederek burada çalışanlarla ayak üstü sohbet eden ve desteklerini isteyen Açıkel, daha sonra Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Akdemir’in misafiri oldu. Kanser Hastaları Moral ve Motivasyonu Derneği yöneticileri ile bir süre görüştükten sonra Sağlık İl Müdürü Dr. Fatih Şahin’i ziyaret ederek bir süre sohbet eden Açıkel, gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti. HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi