AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısına katıldı. Miting havasında geçen partililerin ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği aday tanıtımında konuşan Milletvekili Şahan, Yozgat’ın hizmetkarı olduklarını söyledi.
Vatandaşların yoğun ilgi ve sevgi gösterisinde bulunduğu Şahan, TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül ile birlikte yoğun çalıştıklarına değindi.


Milletvekili Şahan “Biz milletimizin efendisi değil, her zaman hizmetkarı olduk. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm AK Parti sevdalılarımız bu anlayışla hizmet etmekte, milletimizin hizmetkarı olmaya da devam etmektedir” dedi.
31 Mart yerel seçimlerinde Yozgat’ın şimdiden kararını verdiğini vurgulayan Milletvekili Şahan, Yozgat’ın bir başka güzel olduğunu dile getirdi.
Bozok yaylasının yiğit evlatlarının hizmet edene her zaman sahip çıktığına vurgu yapan Milletvekili Şahan, “Yozgat bugün bir başka güzelsin, Yozgat 31 Mart’ta seçimleri bitirmiş bir Yozgat görüyoruz. Allah hepinizden razı olsun.  Yozgat hazır mıyız? Kapı kapı dolaşmaya, bu seçimleri almaya Yozgat'ta AK Parti boylarını 14 ilçede 23 beldede sallandırmaya hazır mıyız? 
Sağ olun, var olun, kıymetli hemşerilerim, biz 14 mayısta göreve geldiğimiz ilk günden beri Yozgat’ımızın abisi TESKOMB Genel Başkanımız Abdulkadir Akgül ile  beraber, gece  uyumadık, gündüz yorulmadık hiçbir şey bizi Yozgat’a hizmet ettirmeye, yormaya asla izin vermeyeceğiz. Gece gündüz sizler için, Yozgat için hizmet getirmeye, eser üretmeye devam edeceğiz. 
Biz bu yola çıktığımız gün sizlerin hizmetkarı olacağız dedik. 14 Mayıs gününden itibaren. Sizlere hizmet etmeye, her birinize ulaşmaya, memleketin her sorunuyla, her derdiyle, her birinizin bireysel isteklerinizle teker teker ilgileniyor, ilgilenmeye de devam edeceğiz. 
Allah sizlerden razı olsun, çünkü bizi bu görevlere layık gören sizlersiniz. Sizler asilsiniz, bizler sizlere vekalet ediyoruz sadece, biz Yozgat’ın sesiyiz. Meclis'te, Ankara’da, Yozgat’ta, tüm Türkiye’de sizin sesiniz sizin nefesiniziz
 31 Mart yerel seçimlerimiz şimdiden Yozgat’ımıza, ülkemize hayırlı uğurlu olsun. 3 Kasım2002 bu ülkenin tarihinin değiştiği tarihtir. Bu ülkenin kaderinin değiştiği tarihtir. 3 Kasım 2002, iktidara geldiğimiz ilk gündür. 2004 yılı Yozgat seçimlerde büyük bir meslek vererek bütün ilçelerinde Ak Parti’nin bayrağını sallandırdı ve bunun karşılığını hepimiz aldık. Bütün Yozgat merkezden Ak Parti’yi çıkartın Ak Parti’nin hizmetlerini çıkartın,  Celal Köse’nin hizmetlerini çıkartın, Yozgat merkezde ne kalıyor? 
Bu hizmetler devam edecek, Cumhur Başkanımız, Genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Yozgat’ımıza Celal Köse ile hizmete, esere devam et dedi. 31 Mart’tan sonrada devam edecek, Yozgat  siz bu işi şimdiden bitirmişsiniz, 31 Mart seçimleri Celal Köse başkanımıza, sizlere hayırlı uğurlu olsun” dedi.      ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi