Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Igatoğlu, Yozgat’ı üretken belediyecilik ve insan odaklı belediyecilik anlayışıyla buluşturma gayesinde olduklarını belirterek, seçim sürecinde birliğin gücü, Yozgat için canla başla sloganıyla çalışacaklarını söyledi.
ÜLKÜCÜ KADRO SAHADA
Yozgat’ta 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler için ‘Bismillah’ diyerek saha çalışmalarına başlayan MHP  tüm kadrolarıyla birlikte sahaya indi. Yerel seçim kampanyasını Birliğin Gücü ve Türkiye İçin Canla Başla temalarıyla başlatan MHP, genelden yerele birlik mesajı verirken, kucaklayan, kaynaştıran anlayışı daha yolun başında yansıtmaya başladı.
Seçim çalışmalarına henüz yeni başlayan MHP kadroları halktan da karşılık buldu. MHP İl Başkanı Tekin Irgatoğlu’nun liderliğinde yerelde seçim çalışmalarına start veren ülkücü kadrolar, adaylarıyla birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.
Boğazlıyan, Çekerek ve Saraykent dışında tüm bölgelerde adaylarını netleştiren MHP’de adaylar halkın yoğun ilgisiyle karşılanıyor.
LİDER IRGATOĞLU
Yozgat’ta ülkücü camianın liderliğini üstlenen İl Başkanı Tekin Irgatoğlu,  tecrübesiyle il ve ilçelerdeki seçim çalışmalarının etkin yürütülmesine de öncülük ediyor. Ülkücü camianın önde gelen isimlerinden olan ve parti teşkilatlarında önemli görevler üstlenen İl Başkanı Irgatoğlu seçim süreçlerindeki başarısını 31 Mart’ta da yansıtacak. Ülkücü camianın birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinde liderliğini yansıtan İl Başkanı Irgatoğlu, bir kez daha öne çıkan isim olmayı başardı.
Partisine ve davasına olan bağlılığını her daim ortaya koyan, yansıttığı ılımlı siyasetle takdir toplayan İl Başkanı Irgatoğlu, "Hiç kimse, hiçbirimiz davanın önünde veya üstünde değiliz. Biz ayakları meçhule basan, başı da müpheme bakan devre mülk tarzında bir siyaset anlayışında olmadık, olmayacağız” dedi.
İNSAN ODAKLI ANLAYIŞ
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Üretken Belediyecilik ve insan odaklı belediyecilik anlayışıyla buluşturma gayesinde olduğunu belirten Irgatoğlu, “Bugüne kadar siyasi müktesebatımızın temelini oluşturan, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin “Önce Ülkem ve Milletim” düsturundan zerre sapma göstermeyeceğiz.  Yozgat’ta milletimize hizmet anlayışıyla yola çıkan adaylarımız belirlenmiş, 3 hilalin hizmet anlayışıyla vatandaşlarımızı buluşturacak adaylarımız milletimizin takdirine sunulmuştur. Genel Merkezimizin yetkili organlarının çalışmaları ve nihayetinde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Adaylarımız olarak ilan edilmiştir. Sıkmadık el, ayak basmadık alan bırakmayacağız. Yorulmadan, durulmadan, gece-gündüz demeden çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.                                                       ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi