Operasyonlar sonucunda, Vergi Usul Kanununa Muhalefet, Uyuşturucu Ticareti, Hırsızlık, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Bilişim Dolandırıcılığı ve Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma gibi çeşitli suçlardan aranan 10 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yakalanan şahıslar arasında, kamu kurum ve kuruluşlarından eşya hırsızlığı suçundan aranan O.A., cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan aranan E.A. ve Ö.B., kullanmak suretiyle uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alma, kabul etme ve bulundurma suçundan aranan K.S., bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık suçundan aranan F.Ö., trafik güvenliğini tehlikeye sokma suçundan aranan H.Y. konut dokunulmazlığının ihlali suçundan aranan A.K. ve basit yaralama suçundan aranan A.İ. gibi isimler yer alıyor.
Yozgat İl Jandarma Komutanlığı, adli makamlarca aranan şahısların yakalanmasına yönelik mücadelesini kararlılıkla sürdüreceğini kamuoyuna duyurdu.
 Bu operasyonlar, halkın güvenliği ve huzurunun sağlanmasına yönelik olarak gerçekleştirilmiştir.   
                         Haber Merkezi
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi