Yozgat’ta diş hekimliği günü münasebetiyle Ağız ve Diş Sağlığı merkezini ziyaret eden Sağlık-Sen Şube Başkanı Gökhan Eroğlu ve sendika yöneticileri başta diş hekimleri olmak üzere bütün ağız ve diş sağlığı çalışanlarının gününde yanlarında oldu. 
Sendika Başkanı Eroğlu ve yöneticileri diş hekimleri ve sağlık çalışanlarının; Diş Hekimleri Gününü kutlayarak karanfil takdim ettiler. Başhekim Dr. Özgür Fırat ve sağlık personelleri ile bir araya gelen Eroğlu, sendika olarak fedakar sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyledi. 
Gün nedeniyle sağlık personellerine karanfil dağıtan Başkan Eroğlu, Halkın ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, ağız ve diş sağlığının korunması, her türlü bakım ve tedavinin gerçekleştirilmesinde, fedakarca çalışan tüm diş hekimlerinin ve Ağız Diş Sağlığı Çalışanlarının bu önemli gününü kutladıklarını ifade etti. 
Başkan Eroğlu, “Öncelikle sağlık çalışanlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim. Bizler Sağlık-Sen Şubesi olarak her zaman çalışanlarımızın yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Sağlıklı bir yaşam Ağız ve Diş Sağlığıyla başlar. Ağız ve Diş Sağlığı bilincinin oluşması ve iyileştirilmesi için büyük bir özveride bulunan Yozgat ağız ve diş sağlığı merkezimizde çalışan Diş Hekimlerimizin ve Sağlık çalışanlarımızın Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını kutladık” dedi. 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi