Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Topal,  Yozgat’ta ilk görev gününe başladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde geçtiğimiz ay gerçekleştirilen değişikliklerin ardından  Yozgat’a atanan Arif Topal, Şehit Aileleri Derneği ve Yozgat Şehitliğini ziyaret etti.
İlk görev gününe şehitlik ziyareti ile başlayan İl Müdürü Topal, beraberinde Şube Müdürü Bahattin Çelik, Şehit Yakınları ve Gaziler Birim Sorumlusu İhsan Kuşcu ile birlikte daha sonra Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ziyaret etti.  
Ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakan Mahinur Özdemir Göktaş ve Vali Mehmet Ali Özkan’ın selamlarını ve iyi dilek temennilerini ileten İl Müdürü Topal, bir süre sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi.
İl Müdürü Topal, “Şehitlerimiz nurlanmış, gazilerimiz onurlanmıştır.  Bizler şehitlerimizin emanetine ve kahraman gazilerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.  Şanlı bayrağımızın altında Millet olarak huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak, canını bu vatan uğrunda, milletin bekası uğrunda şehit olan kardeşlerimizin ve bu uğurda çarpışan gazilerimiz sayesindedir. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyoruz.  Ahirete irtihal eden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin ruhları şad mekanları cennet olsun” dedi.   SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi