Yozgat’ta muhalefet parti il başkanları bir araya geldi.
Desti Restaurant’ta gerçekleştirilen toplantıya Deva Partisi İl Başkanı Mustafa Bulut  İYİ Parti İl Başkanı Mustafa Görkem Taştan temsilen İl Başkan Yardımcısı Ahmet Başol,  Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Demirel  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Abdullah Yaşar, Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, Demokrat Parti İl Başkanı Hüsamettin Üzümveren, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Süleyman Adıgüzel, Turan Harekatı Partisi İl Başkanı Yaşar Özer ve partilerin merkez ilçe başkanları ve temsilcileri katıldı. 
Toplantıda il başkanları genel siyasi değerlendirme ve Yozgat ile  ilgili konularda fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda alınan kararlar ve yerel seçime sürecine ilişkin yapılan değerlendirmeler il başkanları tarafından genel merkezlere iletilecek. Parti genel merkezlerinin alacakları karar doğrultusunda siyasi partilerin Yozgat’ta ki durumu netlik kazanacak.
DEVA Partisi Yozgat İl Başkanı Mustafa Bulut, “Derdimiz Yozgat dedik, Yozgat 'ta bir şeyler değişmeli dedik ve 8 il Başkanı bir araya gelerek Yozgatın geleceği ilgili görüş alış verişinde bulunduk.  Derdimiz Yozgat dedik ve Yozgatın geleceğini konuştuk. Güzel ve verimli bir toplantı oldu. İnşallah Kazana Yozgat olacak” dedi.
              ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi