Gergin uykulardan, kör gecelerden
Bir sabah gelecek, kardan aydınlık
Sonra düğüm düğüm bilmecelerden
Bir sabah gelecek, kardan aydınlık
Vurulup ömrünün ilkbaharında
Kanından çiçekler açar yanında
Cümle şehitlerin omuzlarında
Bir sabah gelecek, kardan aydınlık
Gökten yağmur yağmur yağacak renkler
Daha hoş kokacak otlar, çiçekler
Ardından bitmeyen mutlu gerçekler
Bir sabah gelecek, kardan aydınlık
Miladi takvimin ilk gününde İstanbul’un tarihi Yarımada’sı tarihi bir güne sahne oldu. Milli İrade Platformu kapsamında Türkiye’de faaliyet gösteren 308 Sivil Toplum Kuruluşu birlikte tarihi bir yürüyüş, tarihi bir dik duruş sergiledi. Yapılan bu etkinlik ile Ayasofya, Yeni Camii, Süleymaniye Camii, Sultanahmet Cami’lerinde sabah namazının ardından şehitlerimize dualar edildi. Ardından Tarihi Yarımada ve Galata Köprü’sü on binlerce kişiyi ağırladı. On binler, Dünya’da eşi benzeri görülmemiş katliamların faili, bebek katili Siyonist İsrail’e karşı dik bir duruş göstererek Dünya’ya bir kez daha güçlü bir haykırış sergiledi. 
Tarihi sorumluluklarımıza sahip çıkan gönlü güzel insanlarımıza, şehitlerimize bin selam olsun… Her zaman söylediğim gibi tüm dünya mazlumlarının umudu bizim ay – yıldızlı al bayrağımızdadır. Bu tarihi sorumluluğu görmezden gelmemiz mümkün değildir. Biz inanıyoruz ki karanlıklar bir gün aydınlığa kavuşacak ve ülkemiz bu inkişafın önemli bir öncüsü olacaktır. 
1 Ocak 2024.
Zulme karşı yapılan bu haykırış, bu dik duruş şuuru geçmişte Sütçü İmam’ın düşmana karşı attığı ilk kurşun şuuru ile aynıdır. İsrail sorunu, Filistin’in özgürlüğü bizim hassas konumuzdur. Aksa’nın çocukları Aksa’da saf saf olana kadar, Siyonist İsrail ve Arz-ı Mev’ud safsataları tarihin çöplüğüne gömülene kadar bu direniş devam edecektir. 
Direnişin çocuklarına bin selam olsun… "Geceler vardır; uykuyla geçer. Sarhoş kusmuklarıyla lekelenir.
Geceler vardır; ihtiraslar çağıldar. Yuvalar yıkılır.
Geceler vardır; dirilişe gebedir. Fecr olur.
Şehr-i İstanbul feth olunur. Bir çağ kapanır. Bir çağ açılır…”